Trakya Havalandırma


Trakya İklimlendirme ve havalandırma sistemleri olarak çerkezköy, veliköy, velimeşe, çorlu, Kapaklı, Tekirdağ, silivri, Edirne, Lüleburgaz ve civarında havalandırma ısıtma soğutma sistemleri konusunda 18 yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Zaman içinde aldığı büyük ve küçük ölçekli projeleri sorunsuz tamamlayarak müşterilerimize kaliteli kusursuz iş teslimiyle çözüm ortağı olmaktadır. Müşteri memnuniyetini en önde tutatarak gelecekte de aranan olmak başlıca gayemiz.

MİSYON

Özellikle Çerkezköy, Çorlu, Velimeşe, Kapaklı, çorlu ve civarında fabrika havalandırma ve fan sistemleri noktasında insan sağlığı ve sosyal değerleri her zaman ön planda tutarak müşterilerimizin, mutluluğunu temin ederek, havalandırma ve iklimlendirme sektöründe zirvede yer alan bir marka olmak.

havalandırma

havalandırma

VİZYON

Özellikle Trakya havalandırma, fan sistemleri hizmeti verdiğimiz Müşterilerimiz ile sürekli ilişki kurarak ihtiyaçların tespitini yapmak ve amaca yönelik olan yeni teknoloji ürünlerini bu temel üzerinde sunmaktır. Uygun fiyat yapısı ve yüksek kalite anlayışı ile üretilen ürünleri sağlamak ve sürekli rekabetçi fiyatları müşterilerimizle buluşturmaktır. Bugün Yeni Bir Marka ve Dopdolu bir enerji ile Trakya Havalandırma ailesi olarak havalandırma sektöründe Trakya genelinde hizmetinizdeyiz...

havalandırma

havalandırma